گوگل ادز

گوگل ادز(Google Ads)

گوگل ادز(Google Ads) با نام پیشین گوگل ادوردز یک سرویس تبلیغاتی آنلاین از شرکت گوگل است. گوگل ادز یکی از بهترین و موثرترین روش های تبلیغات است. در واقع گوگل ادز یک سیستم تبلیغات کلیکی است که در آن قیمت هر کلیک را تبلیغ کننده مشخص می کند. با استفاده از گوگل ادز(گوگل ادوردز) تبلیغات شما علاوه بر موتور جستجوی گوگل که بهترین موتور جستجوی جهان است؛ در یوتیوب و گوگل پلی هم نمایش داده می شود. روش گوگل ادز به این صورت است که گوگل در ازای نمایش آگهی شما هزینه ای دریافت نمی کند ولی به ازای هر کلیک توسط کاربر هزینه دریافت می شود.

برای استفاده از گوگل ادز شما حتما باید صاحب یک سایت باشید نا بتوانید از این خدمات تبلیغاتی استفاده نمایید.

گوگل ادز(Google Ads)-آرتا پردازه آرشیدا-arshidaco.com

تبلیغات کلیکی

پرداخت به ازای کلیک یا تبلیغات کلیکی( PPC ) یک روش تبلیغات اینترنتی است که در آن تبلیغ دهنده با توجه به تعداد کلیک ها و تعداد بازدید کاربران هزینه پرداخت می کند.

شرکت‌ گوگل در پروژه Google Adwords، مایکروسافت در پروژه  Microsoft adCenter و یاهو در پروژهYahoo! Search Marketing ‌از تبلیغات کلیکی استفاده کرده اند.

تبلیغات در گوگل-گوگل ادز-arshidaco.com-آرتا پردازه آرشیدا

چرا گوگل ادز؟

  • گوگل ادز در دسته تبلیغات هوشمند و هدفمند قرار می گیرد. به این معنی که تبلیغات شما برای کاربرانی نمایش داده می شود که به دنبال محصولات و یا خدمات شما هستند.
  • شما می توانید برای هزینه مصرف روزانه سقف مشخصی تعیین نمایید.
  • امکان دریافت گزارش ماهانه، هفتگی و روزانه وجود دارد.
  • امکان تعیین بازه زمانی ساعات نمایش تبلیغات وجود دارد.
  • امکان تعیین هزینه جداگانه برای هر کلمه کلیدی وجود دارد.

google-ads-آرتا پردازه آرشیدا-arshidaco.com

تفاوت گوگل ادز با سئو

سئو یا بهینه سازی صفحات سایت برای موتورهای جستجو یکی از روش های بازاریابی دیجیتال است. سئو در واقع به کارگیری روش ها و متدهایی است که باعث افزایش رنک شما در گوگل می شود. علاوه بر سئو (seo)  برای کسب رتبه های بالا می توانید از گوگل ادز یا تبلیغات گوگل استفاده کنید.

تبلیغات گوگل-تبلیغات کلیکی-گوگل ادز-arshidaco.com

برای سئو کردن سایت خود شما به زمان طولانی تری نیاز دارید اما سئو ماندگارتر از تبلیغات گوگل است. در تبلیغات گوگل به محض تمام شدن شارژ اکانتتان شما به جایگاه واقعی خود بر می گردید. هزینه های سئو در درازمدت نسبت به تبلیغات گوگل کمتر است؛ اما در تبلیغات گوگل شما سریع تر در رتبه های بالا قرار می گیرید. تمام کارهایی که برای سئو و بهینه سازی سایت انجام می شود باید برای گوگل ادز هم انجام دهید مانند استفاده درست از متاها یا کلمات کلیدی و ….

چه کسانی می توانند از گوگل ادز استفاده کنند؟

برای استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل شما باید کارت های بین المللی معتبر داشته باشید. در غیر این صورت می توانید از طریق شرکت های معتبر  که نماینده رسمی تبلیغات در گوگل در ایران هستند اقدام کنید.

  • به خاطر تحریم هایی که برای کشور ما وجود دارد سایت هایی که پسوند آن ها دامنه های ایران است مانند ir نمی توانند از گوگل ادز استفاده نمایند.
  • سایت هایی که محتوای آن ها غیر قانونی است مانند قمار و شرط بندی نمی توانند از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنند.
  • گوگل به سایت هایی که محتوای آن ها موضوعاتی مانند بیت کوین و … است اجازه استفاده از تبلیغات کلیکی را نمی دهد.

سئو یا گوگل ادز-آرتا پردازه آرشیدا-arshidaco.com

قیمت گوگل ادز

قبل از ایجاد تبلیغ شما باید اکانت خود را شارژ نمایید. ساخت تبلیغ در گوگل رایگان است. تنها در صورتی که کاربر روی تبلیغ شما کلیک کند و وارد سایت شما شود از اکانت شما مبلغی کسر می گردد.

هزینه تبلیغات گوگل ادز به پارامترهای مختلفی بستگی دارد؛ از جمله این پارامترها بودجه مورد نظر شما_ کلمات کلیدی شما و وضعیت سئوی سایتتان است. این عوامل ارتباط مستقیم با هزینه گوگل ادز دارند.

شما باید بودجه مورد نظر خود را در هنگام ثبت نام تعیین کنید. در نهایت گوگل تبلیغات سایتی را نشان می دهد که بالاترین قیمت را پیشنهاد داده است.

قیمت گوگل ادز-آرتا پردازه آرشیدا-arshidaco.com

پلن های تبلیغات گوگل در آرشیدا متنوع است و شما با توجه به بودجه خود می توانید یکی از پلن ها را انتخاب کنید.

قبل از انتخاب پلن می توانید از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید. بدون مدیریت درست استفاده از تبلیغات گوگل اتلاف وقت و هزینه است اما با مدیریت درست با کمترین هزینه می توانید بهترین نتیجه را بگیرید.

خانهخدماتپروژه هاتماس با ما